• معرفی شرکت
  • سخن مدیرعامل
  • اهداف
  • ارزشهای نهادینه شرکت

معرفی شرکت

شرکت لنا افراتاب با استفاده از پشتوانه های قوی فنی، تولیدی و بازرگانی خود سعی دارد تا در بهینه سازی و طراحی سیستم های روشنایی و نورپردازی و ارائه برترین محصولات برق صنعتی در کشور گام موثری بردارد. مهندسین جوان، پر انگیزه و دانش آموخته در کنار سابقه مدیریتی ارزشمند گروه، فرصتی مناسب برای ارائه خدمات مناسب به مشتریان گرامی را فراهم آورده است. از مهمترین اولویت های شرکت لنا افراتاب علاوه بر ارائه محصولات با کیفیت گروه، ارائه خدمات مهندسی روشنایی و نورپردازی و همچنین برگزاری دوره های آشنایی با مفاهیم روشنایی و برق صنعتی برای مخاطبان و مشتریان وفادار گروه به منظور ارتقای دانش عمومی و تخصصی در این حوزه ها می باشد.

سخن مدیرعامل

 

.شرکت لنا افراتاب بر اساس اعتقاد به کار گروهی و استفاده از ظرفیتهای فراوان دو شرکت لنا و افراتاب تاسیس گردید

.رسالت ما ارئه برترین و با کیفیت ترین محصولات و خدمات روشنایی و برق صنعتی در کشور می باشد

         

اهداف

شرکت لنا افراتاب تا سال 1400 یکی از 3 شرکت برتر در ارائه راه حل های روشنایی و هوشمند سازی و یکی از 3 تامین کننده برتر محصولات برقی کشور می باشد. با درک صحیح از نیازهای مشهود و غیر مشهود مشتریان و با تاکید بر ارائه بهترین و خلاقانه ترین محصولات و خدمات با رویکردی کاملا مشتری محور و با تعهد کامل به ارزشهای درون سازمانی در راستای رسیدن به چشم انداز سازمان گام بر می داریم.

     

ارزشهای نهادینه شرکت

- تعهد اخلاقی به خود، مخاطبان و محیط زیست - پاسخگویی و منطق محوری - ایجاد ارزش و فرصت های مادی و معنوی پایدار امید است با تکیه بر این ارزشها و در سایه اعتماد مشتریان گرانقدر بتوانیم با همت و تلاش گروهی به اهداف سازمان نائل آییم

:شعار شرکت

لنا افراتاب فکر روشن، زندگی روشن